BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vaikų svajonė

2011-11-29 | |

Idėjos autorės: Aliona Kaškevič, Rūta Marchetti, Jovita Žilinskaitė


…..mama,….aš noriu svajoti….. 
…Kurkime spalvingą vaikystę
Kaip žinome Lietuvoje šiandien vaikams į valstybinius darželius sunku patekti. O darželiai labai reikalingi ir jų labai trūksta. Ne valstybinių darželių Vilniuje yra vos keli, bet jie veikia ta pačia sistema kaip ir valstybiniai, o mūsų komanda siūlo dar neregėtą ir vienintelį Ecodarželį Vilniuje ir net gi visoje Lietuvoje, kuris būtų visiškai kitokios konstrukcijos. Vaikų darželio korpusai būtų grybo formos ir kurie būtų sujungti stiklinėmis perėjomis su pagrindiniu kirmėlytės formos korpusu.

Pastatyta būtų iš ekologiškų ir natūralių medžiagų. Kieme būtų pastatyti išdidintos formos drugeliai animacinių filmukų personažai, gėlytės, saldainiai ir vaisiai, kur vaikas pasijus kaip tikroje pasakoje, kur viskas bus nudažyta ir išpaišyta visomis vaivorykštės spalvomis. Viename iš grybukų korpusų bus įrengtas baseinas specialiai pritaikytas vaikams, speciali sporto salė vaikams, menų zona. Vaikų žaidimų aikštelės, supynės bus padidintų mašinėlių, žvėrelių formos imitacijų, kur vaikas galės pasijusti kaip maža skruzdėlytė, gamtos pasaulyje. Bus pateiktas ikimokyklinis ugdymas, kur vaikutis jau bus mokomas dviejų kalbų: anglų ir rusų, kūrybinio ugdymo programa, visų šių dalykų vaikas mokomas žaismingai ir paprastai. Sveikos mitybos programa, o vaikui tai yra svarbiausia, įrodant kad morkytė ne tik labai graži bet ir labai skani. Tokiu pasakišku darželiu bus sužavėtos mamytės ir tėveliai, o ir vaikas turės noro eiti į tokį darželį, kur viskas pastatyta ir sukonstruota kaip pasakų šalį, nes kaip žinome kad yra nemažai vaikų kurie nenori eiti į darželį, o tai yra nemaža problema tėveliams.

Mūsų grybuko formos darželio tikslas ugdyti vaiko asmenybės skleidimąsi, ugdyti aktyvų, savimi ir savo gebėjimais pasitikintį, stiprią pažinimo motyvaciją turintį vaiką – sudaryti prielaidas tolesniam sėkmingam ugdymuisi mokykloje Tai pirmas ir vienintelis grybukų formos vaikų darželis.
Ruošime naują sveikos mitybos valgiaraštį, pagal kiekvieno vaiko poreikius, pasitelkę sveikos gyvensenos specialistų žinias. Atskiras meniu vegetarams ir alergiškiems vaikams.
Kurkime spalvingą vaikystę kartu :)
Įgyvendink savo vaiko svajonę pasijusti kaip pasakoje. Gražaus grybo formos darželis su puikiomis gamtą primenančiomis erdvėmis pradžiugins Jūsų vaiką. Tai pirmasis privatus, ekologiškas darželis be „E“. Kiekvienas vaikas pasijus kaip mažas veikėjas tarp padidintos gamtos .
Mes galime Jums pasiūlyti:
 Jūsų vaikučiai bus mokomi iš karto kelių kalbų;
 Vaikai valgys sveiką maistą;
 Vaikų darželio korpusai apipavidalinti grybo formos išorės dekoru, kur vaikas pasijus kaip pasakoje;
 Ekologiškus žaislus;
 Mes pasirūpinsime mažylio sveikata;

Patiko (0)

Rodyk draugams


KomentaraiVardas (privalomas)

El. paštas (privalomas)

www

Dėstyk savo mintis.