BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2012 m. gegužės 3 dieną Tarptautinėje Teisės ir verslo mokykloje (TTVAM) buvo apdovanoti reklamos darbų konkurso „Ar tau reikalinga reklama?“ nugalėtojai.
TTVAM reklamos vadybos katedros organizuotame konkurse šiais metais buvo paskelbtos trys kategorijos: vaizdo reklama, spausdinta reklama ir kitos reklamos formos.
Kategorijos „Kitos reklamos formos“ nugalėtoja tapo Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro auklėtinė Daiva [...]

Patogūs batai, per keletą sekundžių virstantys stilingais aukštakulniais („Blitz“ batai), atšvaitai – madingi aksesuarai („Blyksnis“), Išmanusis laikrodis, parodantis tikslų laiką, kada prapliups lietus – tai tik keletas šaunių idėjų, pristatytų kasmetiniame Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos (TTVAM) renginyje „Studentų idėjų mugė“, kuris vyko 2011 m. gruodžio 8 d.
Šventėje vyravo linksma ir triukšminga tikros mugės [...]

Tour box

Gruodis 21, 2011 | Palikti komentarą

Autoriai: Ridan Muradov, Justinas Čepas, Katsiaryna Nechytaila, Aiber Barneda
Vadovas: Carlos Brebbia
Tour box – tai specialūs turistiniai paketai  įvairių formų  turistinių pramogų mėgėjams: slidinėjimo kurorto paslaugos, SPA malonumai, romantiškas savaitgalis prabangiame viešbutyje ar pažintinė kelionė autobusu. Klientai rinksis Tour box paslaugas, nes jos pasižymės sekančiais privalumais: bus pigesnės, įtrauktos visos pagrindinės paslaugos („all inclusive“), patogu įsigyti, [...]

Autoriai: Rasa Andriulionytė,  Indrė  Pilkytė, Marija Peikštenytė, Jonas  Kliukas
Vadovas: Carlos Brebbia
Tai viešbutis, skirtas studentams – čia jiems bus sudarytos galimybės mokytis bei praleisti laisvalaikį. Viešbučio kainos – nedidelės, tinkančios studentams, o kokybė aukštesnė nei bendrabučio. Studentams, dirbantiems viešbutyje, būtų sudarytas palankus grafikas, netrukdantis studijoms.

Rodyk draugams

Samdoma publika

Gruodis 19, 2011 | Palikti komentarą

Autorius: Mindaugas Jodogalvis
Vadovė: Ilona Balsytė
Samdoma publika - tai specialiai pasiruošusi grupė asmenų, galinti atlikti publikos vaidmenį palaikymo, mokymo, testavimo ar kitais tikslais.
Šia paslauga galėtų pasinaudoti žmonės, besiruošiantys bendrauti su auditorija, dėstytojai, mokytojai, politikai, specialistai, besiruošiantys svarbiai prezentacijai, vadovai ar teisininkai. Taip pat tai būtų naudinga filmuojant reklamas, kūrėjai galėtų “išmėginti” būsimą kūrinį ir t.t. Sričių, [...]

REKLAMA-VRAMĮ

Gruodis 19, 2011 | Palikti komentarą

Autorius: Maks Epelbaum
Idėja – įrengti aukštosiose mokyklose monitorius, per kuriuos būtų transliuojama  reklaminė informacija. Aukštosiose mokyklose studijuoja tūkstančiai studentų, kurie yra tikslinė grupė tam tikrų prekių gamintojams ar paslaugų teikėjams.

Rodyk draugams

Autorės: Stefanija Kilmanaitė, Lorena Klusaitė
Vadovai: Ilona Balsytė, Raimondas Paškevičius
Reklamos teatras – tai mobili, lanksti įvairių šakų menininkų ir komunikacijos vadybininkų grupė, teatrinėmis priemonėmis kurianti ir įgyvendinanti reklamos idėjas. Reklamuojami objektai gali būti patys įvairiausi: prekės, paslaugos, renginiai, įmonės, jų veikla ir netgi žmonės.
Priemonės gali būti naudojamos pagal užsakovo poreikius ar vietos galimybes: vaidyba, arba pasirodymas, [...]

Autoriai: Žilvinas Baranauskas, Erika Aukštuolytė, Indrė Stackevičiūtė, Jovita Skirgailaitė, Justina Kantakevičiūtė, Kristina Vaičiūtė, Marius Kibirkštis, Jolita Pauliukevičiūtė
Vadovė: Loreta Urbonienė
Pastilės „Smok paste“ – tai maisto papildas, norintiems atsikratyti žalingo įpročio –rūkymo. Pastilės pasižymi išskirtiniu skoniu, kurį suteikia natūralūs prieskoniai – cinamonas, kardamonas, imbieras. Aštrios ir energijos suteikiančios pastilės slopina nikotino poreikį.
Pastilės pakuojamos į išskirtinio dizaino pakuotes, [...]

Party ticket

Gruodis 19, 2011 | Palikti komentarą

Autoriai: Aneta Jurgelevič, Ieva Tilvikaitė, Aurelija Čepulytė, Mantas Džiaugys
Vadovas: Carlos Brebbia
Party ticket – tai specialus pramogų paketas turistams, apimantis apgyvendinimą ir įvairias pramogas bei transportą. Tikslinė auditorija – asmenys nuo 20 iki 45 m. amžiaus. Šalys, kurių turistams paslauga bus įdomi: Rusija, Vokietija, Baltarusija ir Skandinavija.

Rodyk draugams

Autorės: Gintarė Garbinčiūtė, Julija Graževič, Božena Pilecka
Vadovas: Juras Preikšaitis
Mėgstate keliauti, tačiau nenorite nuolat būti su grupe? Norite gauti informaciją individualiai? Laptop Guide  - kaip tik jums! Tai nešiojamas navigacinis gidas, padėsiantis pažinti pasaulį.
Šis įrenginys pasižymi:
Plačiu kalbų spektru;
Navigacine sistema;
Vaizdo ir garso medžiaga:
Nuolat atnaujinama informacija;
Laptop Guide – ilgalaikio naudojimo, jį lengva ir patogu naudoti.

Rodyk draugams

senesni įrašai »