BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2010 m. gruodžio 17 d. Tarptautinėje teisės ir verslo mokykloje vyko antroji TTVAM studentų idėjų mugė, kurioje aukštosios mokyklos studentai ir absolventai pristatė savo idėjas.


Daugelis pristatytų idėjų buvo naujos ir įdomios, tačiau svarbiausia – pakankamai paprastos ir lengvai įgyvendinamos: laukinių gyvūnų medžioklė su fotoaparatais be kraujo, virtualūs turai po Vilnių, mobili čiuožykla, veikianti net vasaros metu ar patobulinta turizmui skirta interneto svetainė, kurią sukurti pasiūlė Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos.


TTVAM Studentų idėjų mugėje lankėsi Nacionalinės draudimo brokerių įmonių asociacijos, „Radisson Blu Hotel Lietuva”, „Baltic Logistic”, „Danske” banko, „West Express”, Valstybinio turizmo departamento ir kitų šalies įmonių bei valstybinių institucijų atstovai. Iš viso studentų idėjas vertino daugiau nei trisdešimt Lietuvos verslininkų, akademinės bendruomenės narių.
Mugės svečiai smalsiai dairėsi į studentų stendus, klausinėjo autorių apie jų planus, o prieš apdovanojimo ceremoniją neįprastai ilgai užtruko aptarinėdami, kurios idėjos geriausios, labiausiai tinka jiems.
Mugėje studentai pateikė ne tik sumanymus, bet ir preliminarius verslo planus, todėl daugelis pristatytų idėjų rado savo vartotoją. Geriausių idėjų autoriams verslo atstovai pasiūlė bendradarbiavimą, suteikė praktikos vietas, apdovanojo prizais. Kai kurias studentų idėjas padės įgyvendinti UAB „Smulkus urmas”, turizmo agentūra „West Express”. Praktikos vietas TTVAM studentams pasiūlė Valstybinis turizmo departamentas, „Danske” bankas, kiti verslo atstovai.
Jau antrus metus vykusios mugės sėkmė rodo, jog verslininkai vis aktyviau įsitraukia į jaunųjų specialistų rengimą. Dalyvaudami panašiose akcijose, studijų programų kūrime jie tiesiogiai prisideda kuriant jaunosios kartos verslininką: laisvai mąstantį, inovatyvų, gebantį generuoti idėjas, kurios išplėstų esamą verslą arba sukurtų naują.

Patiko (0)

Rodyk draugams


KomentaraiVardas (privalomas)

El. paštas (privalomas)

www

Dėstyk savo mintis.