BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sporto sostinė

2011-11-29 | |

Idėjos autorė: Gintarė Garbinčiūtė


Sportas+ Pramogos = Nepamirštami įspūdžiai
Supažindinti turistus su Kaunu iš kiek neįprastos, kitos  jo pusės. Žmonės susipažins su šiuo miestu praktiškai - stebės krepšinio varžybas, apsilankys Kūno kultūros ir sporto akademijoje, žais dažasvydį. Šis maršrutas ypatingas tuo, kad jis taip pat gali būti pritaikytas ir jaunavedžiams - į maršrutą yra įtrauktas skrydis oro balionu, jodinėjimas žirgais, kuriems taip pat yra parengtas specialus, ypatingas maršrutas.
Maršrutas gali būti pritaikytas bet kokio amžiaus, bet kokį skonį turintiems žmonėms. Jis tiks tiek jaunesniems, tiek vyresnio amžiaus žmonėms, ypač - jaunavedžiams. Maršrutas nėra nuobodus - jis yra aktyvus, bet nevarginantis. Patogu tai, kad žmonės gali rinktis kur nori dalyvauti ir kur ne. Atsisakius pramogos, jiems bus pasiūlyta kita.
Dabartiniai siūlomi maršrutai turistams yra gan nuobodūs, neišsiskiriantys. Jie neturi ypatingo žavesio. Šis maršrutas yra įvairiapusis, kuriant galvota ne tik apie maršruto kokybę, bet ir apie žmones - ko jie gali pageidauti, ko jiems prireiks.

Patiko (0)

Rodyk draugams


KomentaraiVardas (privalomas)

El. paštas (privalomas)

www

Dėstyk savo mintis.