BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Autorės: Stefanija Kilmanaitė, Lorena Klusaitė
Vadovai: Ilona Balsytė, Raimondas Paškevičius
Reklamos teatras – tai mobili, lanksti įvairių šakų menininkų ir komunikacijos vadybininkų grupė, teatrinėmis priemonėmis kurianti ir įgyvendinanti reklamos idėjas. Reklamuojami objektai gali būti patys įvairiausi: prekės, paslaugos, renginiai, įmonės, jų veikla ir netgi žmonės.
Priemonės gali būti naudojamos pagal užsakovo poreikius ar vietos galimybes: vaidyba, arba pasirodymas, akcija,  „hepeningas“,  naudojant pažangiausias šiuolaikines technologijas (video instaliacijos, apšvietimas, garsas ir t.t).
Reklama gali vykti neribotose erdvėse: miške, pajūryje, miesto  aikštėje, prieš kino seansą, prieš spektaklį, prekybos centruose, privačiuose vakarėliuose ir visur, kur lankytųsi užsakovą dominanti publika. Aktorių grupė galėtų ne tik vizualiai pateikti reklamą, bet  įtraukti bei išjudinti žiūrovus.
Šio reklamos teatro idėja būtų naudinga ir pelninga, įneštų į reklamos industriją inovatyvumo, gyvumo ir realumo efektą. Tai būtų nauja ir nekasdieniška, nes žmonės įpratę reklamą matyti daugiausia medijų pagalba, o gyvos reklamos mėginimai (reklamų personažų lėlės, degustacijų vedėjai) įgyvendinti neprofesionaliai, be aiškių idėjų, scenarijų.
Pirmas „Reklamos teatro“ projektas  – TTVAM „Studentų idėjų mugės“ šventinės atmosferos bei nuotaikos kūrimas.  Renginio svečiai turės galimybę ne tik peržiūrėti stendus, pristatančius studentų verslo idėjas, bet ir pasijusti jaunatviškoje, laisvoje, humoro nestokojančioje šventėje. Įtraukti į įvairius žaidimus bei atrakcionus, stebėdami studentų pasirodymus, svečiai pasikraus teigiama energija.  Tokiu būdu bus netiesiogiai reklamuojamas mūsų Aukštosios mokyklos ir Vizualinės komunikacijos studentų kūrybiškumas, išradingumas, potencialas.
Kitas tokios šventės tikslas – pasiekti, kad TTVAM studentai pasijustų, jog idėjų mugė yra jų šventė, o TTVAM yra ne tik specialybės, bet ir gyvenimo mokykla.

Patiko (0)

Rodyk draugams


KomentaraiVardas (privalomas)

El. paštas (privalomas)

www

Dėstyk savo mintis.