BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2012 m. gegužės 3 dieną Tarptautinėje Teisės ir verslo mokykloje (TTVAM) buvo apdovanoti reklamos darbų konkurso „Ar tau reikalinga reklama?“ nugalėtojai.

TTVAM reklamos vadybos katedros organizuotame konkurse šiais metais buvo paskelbtos trys kategorijos: vaizdo reklama, spausdinta reklama ir kitos reklamos formos.

Kategorijos „Kitos reklamos formos“ nugalėtoja tapo Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro auklėtinė Daiva Degutytė (darbas „Suokalbis“).

Visi šios kategorijos darbai: http://www.youtube.com/watch?v=o8BGeHE296s&feature=colike/

Vaizdo reklamos kategorijoje specialios nominacijos buvo įsteigtos dviejų darbų autoriams: Bukiškių žemės ūkio mokyklos auklėtinis Mindaugas Blažys apdovanotas už „Už puikų temos suvokimą“, o Kauno socialinių paslaugų ir statybos verslo darbuotojų profesinio rengimo centro moksleiviai Audrius Virbila ir Lukas Kaminskas - „Už nestandartinį matymą“.

Darbai: http://www.youtube.com/watch?v=_3f2K8v9bPc&feature=colike/

Kategorijos „Spausdinta reklama“ nugalėtoju išrinktas Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos studentas Aivaras Gudauskas ir jo darbas „Reklama“.

Kategorijos nominantai: http://youtu.be/OOoMOw4h15w/

Interneto lankytojų simpatijas laimėjo Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos studentės Almantės Sinkevičiūtės darbas „Mes be reklamos“.

Konkurso nugalėtojams atiteko ne tik garbė, bet ir naudingi prizai - „iPod“, kitiems dalyviams įteikti pažymėjimai bei atminimo dovanos.

Konkurso finale susikovė 25 puikūs darbai, kuriuos pateikė ne tik Tarptautinės teisės ir verslo mokyklos studentai, bet ir Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro, Kauno statybininkų rengimo centro, Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos bei Kauno socialinių paslaugų ir statybos verslo darbuotojų profesinio rengimo centro auklėtiniai.

Darbus vertino profesionalų komisija: Julija Jakubovskaitė, agentūros „Media House“ atstovė, Viktoras Bachmetjevas, reklamos agentūros „Not perfect“ direktorius, Andrejus Semionovas, reklamos ir renginių organizavimo agentūros “TOP” direktorius, Jolanta Kanapickaitė, TTVAM kompiuterinės grafikos dėstytoja, Miglė Greičiuvienė, TTVAM transliuojamosios reklamos dėstytoja, Loreta Urbonienė, TTVAM prekių ženklų ir stiliaus dėstytoja, Laimutė Fedosejeva, meno kūrėja, TTVAM reklamos gamybos technologijų dėstytoja.

Konkurso organizatoriai nuoširdžiai dėkoja konkurso darbų vertinimo komisijai, dalyviams bei jų mokytojams: Vidai Budrikienei (Kauno statybininkų rengimo centras), Margaritai Nomeikienei (Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras), Jadvygai Žaldarienei (Kauno socialinių paslaugų ir statybos verslo darbuotojų profesinio rengimo centras), Ritai Senkevičienei (Kauno socialinių paslaugų ir statybos verslo darbuotojų profesinio rengimo centras), Modestai Baniulienei (Kupiškio technologijos ir verslo mokykla) ir Jolantai Kanapickaitei (Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla).

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai1 komentaras

  1.    Mehrap 2012-06-27 21:45

    Reklama ne forme te iluzioneve opikte | MBRET I TREGUT Kjo ebshteb njeb galeri me reklama neb formeb teb iluzioneve opikte. Shumeb prej tyre i kam pareb meb herebt, mirebpo nuk e kisha vebrejtur se edhe brendet meb teb mebdha pebrdorin kebteb metodeb reklamimi me qebllim qeb teb len pebrshtypje tek ai qeb

    [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

Vardas (privalomas)

El. paštas (privalomas)

www

Dėstyk savo mintis.